متلب (matlab)

matlab مخفف عبارت (Matrix Laboratory) به معنای (آزمایشگاه ماتریس) می‍باشد.
این نرم افزار یک زبان برنامه نویسی و محیطی مخصوص برای محاسبات عددی می‍باشد که امکاناتی از قبیل عملیات ماتریسی، رسم توابع و داده ها، پیاده سازی الگوریتم ها، امکان ایجاد رابط های کاربر و تعامل با برنامه های نوشته شده به زبان های دیگر را فراهم می سازد.
این نرم افزار یکی از قوی ترین و پرکاربرد ترین نرم افزارهای مهندسی است. بطوریکه تمام مهندسان و کارشناسان رشته های مرتبط از جمله هوا-فضا، بیولوژی، اقتصاد، مخابرات، الکترونیک، کنترل، پردازش تصویر، اتوماسیون و تمامی تخصصهای مرتبط با ریاضیات و پردازش سیگنال لزوماً بایستی از تسلط کافی بر این نرم افزار و توانایی برنامه نویسی در محیط آن برخوردار باشند. برنامه نویسی در MATLAB، بدلیل سطح بسیار بالای آن، بسیار ساده، قدرتمند و انعطاف پذیر است و بسیاری از ابزارها و اشکال برنامه نویسی که در محیط های دیگر به سختی مورد استفاده قرار می‍گیرند، در MATLAB به راحتی در دسترس می‍باشند.

حداقل شرایط شرکت کنندگان:

آشنایی با مباحث مقدماتی ریاضیات شامل ماتریس و دترمینان، جبرخطی، معادلات دیفرانسیل معمولی

مخاطبان:

سطح یک دوره به صورت عمومی برگزار می شود و مخاطبان دوره دانشجویان مهندسی (برق، هوا فضا ،کامپیوتر ، مکانیک… ) و تمامی گرایش هایی که به طریقی با ریاضیات سرو کار دارند (حسابداری، اقتصاد) هستند.

سطح پیشرفته دوره مختص دانشجویان و مهندسان رشته مکانیک است.

بخشی از رزومه مدرس:

 

 

رشته تحصیلی دانشگاه

کارشناسی

مکانیک (جامدات)

خواجه نصیر الدین طوسی

کارشناسی ارشد

مکاترونیک

صنعتی شریف

دکتری

مکانیک (دینامیک)

صنعتی اصفهان

فرصت مطالعاتی رباتیک و مکاترونیک

ایتالیا

 

آموزش دوره ها به صورت کاملا کاربردی و توسط اساتید مجرب و مسلط به آموزش انجام می پذیرد . جهت ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک نمایید .

ثبت نام

همچنین ببینید

SolidWorks

این نرم افزار یک نرم‌افزار مهندسی طراحی به کمک رایانه است و توسط شرکت فرانسوِی دسالت سیستمز …

آموزشگاه صبا پردازش

با عضویت در کانال ما از جدیدترین اطلاع رسانی های سایت با خبر شوید

پیوستن به کانال
بستن