خانه / دوره های آموزشگاه / برنامه نویسی #C
سی شارپ

برنامه نویسی #C

زبان برنامه نویسی #C یکی از زبان های برنامه‌ نویسی شی‌گرا است و توسط شرکت ماکروسافت ساخته شده است که بیشتر برای نوشتن برنامه های ویندوز استفاده می شود. بیشتر برنامه های کاربردی سازمانها، شرکت ها و آموزشگاه ها توسط این زبان طراحی شده است. از سی شارپ می توان برای ساخت برنامه های تحت ویندوز ،تحت وب ،وب سرویس ها،برنامه های موبایل و بازی ها استفاده کرد. می توان به جای واژه ویژوال سی شارپ از کلمه سی شارپ استفاده کرد اما ویژوال سی شارپ به معنای استفاده همزمان از سی شارپ و محیط گرافیکی ویژوال استودیو می باشد.

دوره برنامه نویسی سی شارپ به دو سطح مقدماتی و پیشرفته تقسیم می شود. که در دوره مقدماتی با ساختار برنامه نویسی و دستورات کلی سی شارپ آشنا می شوید. این دوره برای افرادی مناسب است که در ابتدای یادگیری برنامه نویسی هستند و قصد دارند با زبان سی شارپ به صورت کاربردی آشنا شوند.

 دوره پیشرفته سی شارپ بصورت پروژه محور یک  برنامه حسابداری و انبارداری از پایه آموزش داده می شود. این دوره مناسب افرادی است که دوره مقدماتی سی شارپ را گذرانده اند و آشنایی با ساختار دستورات و مفاهیم برنامه نویسی دارند و آماده انجام یک پروژه صفر تا صد می باشند .

سر فصل های دوره :

 

ثبت نام

همچنین ببینید

متلب (matlab)

matlab مخفف عبارت (Matrix Laboratory) به معنای (آزمایشگاه ماتریس) می‍باشد. این نرم افزار یک زبان …

آموزشگاه صبا پردازش

با عضویت در کانال ما از جدیدترین اطلاع رسانی های سایت با خبر شوید

پیوستن به کانال
بستن