خانه / دوره های آموزشگاه / برنامه نویسی #C نوجوانان

برنامه نویسی #C نوجوانان

مهارت کار با کامپیوتر و استفاده از آن برای اهداف مختلف، موضوعی بسیار همگانی است. اما در این میان، بسیاری از موقعیت های شغلی و تحصیلی هستند، که عملا نیازمند داشتن مهارت، سابقه و استعداد در زمینه برنامه نویسی و مفاهیم دیگر علوم کامپیوتر هستند.

از نظر آموزشی، یاد گرفتن برنامه نویسی برای یک کودک یا نوجوان، باعث ایجاد تصویری منطقی تر از فرایند کار کامپیوترها می شود؛ به نحوی که دیگر در هنگام تفکر در مورد یک سیستم کامپیوتری، یک شبکه و یا یک نرم افزار، به دید یک فرایند کاملا منطقی آن را بررسی می کنند. ضمن این که، آموزش برنامه نویسی و رویکردهای برنامه سازی، در کنار ایجاد یک تفکر منطقی و مسلط تر، شامل آموزش و تقویت سایر مهارت ها، از جمله ریاضیات و منطق نیز می شود، و نسبت به رویکردهای سنتی، ماندگاری بیشتری را در ذهن دانش آموزان و دانشجویان ایجاد می نماید.

مهارت برنامه نویسی، غالبا بر دو موضوع استوار است: استعداد و تمرین. اما متأسفانه به دلیل فراهم نشدن امکانات و شرایط آموزشی برای کودکان و نوجوانان، معمولا استعداد برنامه نویسی این افراد به شکل مناسبی ظهور و بروز پیدا نمی کند . به همین دلیل یک دوره کاملا جامع و کاربردی برای نوجوانان در رده سنی ۱۳ الی ۲۰ سال درنظر گرفتیم تا بتوانیم آن ها را با مسیر برنامه نویسی آشنا کرده  و با شناخت دوره های تخصصی کامپیوتر بتوانند مسیر خود را انتخاب کنند.

مزیت دوره

در این دوره علاوه بر سرفصل های کاملا کاربردی، کارآموزان می توانند اهمیت یادگیری برنامه نویسی را با انجام پروژه های کاربردی در کنند. در پایان دوره افراد علاقه مند می توانند در دوره پیشرفته ثبت نام کنند. همچنین به آزمون فنی و حرفه ای معرفی گردند و مدرک معتبر دریافت نمایند.

مخاطبان دوره

نوجوانان در رده سنی ۱۲ سال الی ۲۰ سال

افراد علاقمند به برنامه نویسی مقدماتی 

سرفصل دوره

آشنایی با سی شارپ و ویژوال استادیو

آشنایی با متغیر ها

عبارات و عملگر ها

ساختار های تصمیم

آشنایی با تکرار و حلقه ها

آرایه ها

آشنایی مختصر با شی گرایی

آشنایی با ویندوز فرم

کار با کنترل های پر کاربرد ویندوز فرم

انجام چند پروژه ویندوز فرم

کار با فایل ها و رشته ها

و سایر موارد …

این سرفصل ها خلاصه ای از تمام آن چیزی است که در آموزشگاه صبا پردازش تدریس می شود .آموزش دوره ها به صورت کاملا کاربردی و توسط اساتید مجرب و مسلط به آموزش انجام می پذیرد . لطفا جهت ثبت نام بر روی دکمه کلیک نمایید .

ثبت نام

همچنین ببینید

متلب (matlab)

matlab مخفف عبارت (Matrix Laboratory) به معنای (آزمایشگاه ماتریس) می‍باشد. این نرم افزار یک زبان …

آموزشگاه صبا پردازش

با عضویت در کانال ما از جدیدترین اطلاع رسانی های سایت با خبر شوید

پیوستن به کانال
بستن